Cukiernia „Justynka”

Założona przez Jerzego Kaliszczaka w 1980 roku.

Produkcja

Produkcja oraz pierwszy sklep firmowy mieściły się przy ul. Abrahama 14 w Gdyni, gdzie obecnie znajduje się nowoczesna cukiernio-kawiarnia, zajmująca 160 m2. Produkcja zaś została przeniesiona do nowo wybudowanego zakładu przy ul. Kmdr Przybyszewskiego 4 w Gdyni, który spełnia wszystkie wymogi oraz daje możliwości ciągłego rozwoju.

Asortyment

Od początku ciasta cieszyły się dużym uznaniem klientów, toteż asortyment został bardzo poszerzony i zmienia się nadal, nadążając za wymaganiami klientów. Oczywiście tradycyjne wyroby mają w nim swoje stałe miejsce. Cukiernia „Justynka” słynie również jako producent znakomitych lodów gałkowych. Obecnie mamy gamę okło 30 smaków. W międzyczasie otwarte zostały kolejne sklepy firmowe wraz z aneksami kawiarnianymi: na rogu Wójta Radtkego i 3 maja, przy ulicy Starowiejskiej 47 i przy ul. Świętojańskiej 59 w Gdyni.

Sklepy firmowe

W międzyczasie otwarte zostały kolejne sklepy firmowe wraz z aneksami kawiarnianymi: na rogu Wójta Radtkego i 3 maja, przy ulicy Starowiejskiej 47 i przy ul. Świętojańskiej 59 w Gdyni.

Cukiernia „Justynka” jest firmą rodzinną z tradycjami, jest to niewątpliwie jeden z czynników składający się na jej sukces. Bardzo nas cieszy, że kolejne pokolenia Gdynian odwiedzają Cukiernię i że dla wielu z nich stało się to tradycją rodzinną.